NCU logo
Northern Cricket Union
Charity Registration Number: NIC 106791

NCU Facebook Page
NCU Facebook Page
 
Under 17 League 2022

Premier Division - Competition Secretary: Jonathan Waite (M) 07835 431669 (E) Jonathan.Waite@ncucricket.org
U17 Group A
          Played   Won   Tied   Lost   NR/V  Points
CIYMS        0      0      0      0      0      0
CSNI         0      0      0      0      0      0
Instonians   0      0      0      0      0      0
Lisburn      0      0      0      0      0      0
--------------------------------------------------------------

W/E 17th June
CSNI v Instonians
Lisburn v CIYMS

W/E 1st July
CIYMS v CSNI
Instonians v Lisburn

W/E 22nd July
CSNI v Lisburn
Instonians v CIYMS

U17 Group B
                    Played   Won   Tied   Lost   NR/V  Points
Ballymena              0      0      0      0      0      0
Cliftonville Academy   0      0      0      0      0      0
Muckamore              0      0      0      0      0      0
Templepatrick          0      0      0      0      0      0
-------------------------------------------------------

W/E 17th June
Ballymena v Cliftonville Academy
Muckamore v Templepatrick

W/E 1st July
Cliftonville Academy v Muckamore
Templepatrick v Ballymena

W/E 22nd July
Cliftonville Academy v Templepatrick
Muckamore v Ballymena

U17 Group C
          Played   Won   Tied   Lost   NR/V  Points
Bangor       0      0      0      0      0      0
Cregagh      0      0      0      0      0      0
Holywood     0      0      0      0      0      0
North Down   0      0      0      0      0      0
-------------------------------------------------------

W/E 17th June
Cregagh v Bangor
Holywood v North Down

W/E 1st July
Bangor v Holywood
North Down v Cregagh

W/E 22nd July
Cregagh v Holywood
North Down v Bangor
U17 Group D
               Played   Won   Tied   Lost   NR/V  Points
Armagh            0      0      0      0      0      0
Dundrum           0      0      0      0      0      0
Donacloney Mill   0      0      0      0      0      0
Saintfield        0      0      0      0      0      0
Waringstown       0      0      0      0      0      0
-------------------------------------------------------

W/E 10th June 10th
Donacloney Mill v Saintfield
Dundrum v Waringstown

W/E 17th June
Armagh v Dundrum
Waringstown v Donacloney Mill

W/E 1st July
Armagh v Donacloney Mill
Saintfield v Waringstown

W/E 22nd July
Donacloney Mill v Dundrum
Saintfield v Armagh

W/E 29th July
Dundrum v Saintfield
Waringstown v Armagh

Semi Finals - W/E 5th August
Winners of Group A v Winners of Group D
Winners of Group B v Winners of Group C

Final - W/E 12th August